Sleduj napínavá dobrodružství králičích dvojčat Yin a Yang, kteří žijí, společně se starým pandou Mistrem Yo, ve zvláštním a mystickém světě plným magie, podivných tvorů a také největšího padoucha švába Carla.

Opravený oficiální český popis seriálu  

Dva králíčí sourozenci trénováni jejich pandím mistrem v mystickém bojovém umění Woo-Foo, v naději, že mohou chránit svět před všudypřítomnými zlými silmi.

Přeloženo z The Internet Movie Database  

Jetixem stvořený kanadský seriál Yin Yang Yo! [Jin Jang Jo!] z let 2006 až 2008, začal Jetix vysílat téhož roku. V zahraničí se po zániku Jetixu přesunul na nahrazující Disney XD. U nás ho Disney Channel neodvysílal. Vysílán byl dokonce i v německém dětském bloku Toggo.
Epizoda má 10 min. Využívanější verze obsahuje dvě epizody v jednom dílu s titulky a znělkou (21 min).

 
 
Na IMDb je chybně uvedeno jako originální název "Yin! Yang! Yo!" a některé další weby tento omyl kopírují.
Mistr Yo (Panda) není jen mistr dvojčat ale i jejich otec. I přes epizodu "Family Day", s českým dabingem "Den rodiny", ve které hned na začátku dvojčata přemýšlí jestli mají dát dárek Mistru Yo. Yang [jeng (jiná než výslovnost názvu seriálu)] podotkne "Je den rodiny, né den mrzutých mistrů.". Že je Yo jejich otec se doví v pozdější epizodě. Detaily na YinYangYo.Wikia.com
Yin, Yang a Yo nedělají Kung Fu ale Woo-Foo. Což je styl boje skládající se z mystických bojových umění (ninjutsu, wushu, karate...) a kouzelných technik (Ninjutsu ruční značky, tradiční západní kouzla,...), který byl navržen k boji proti zlu.
 
Yin [jin]
Důležitější než záchrana světa je pro Yin porazit svého bratra. Yin je chytrá a připravená na všechno, aby bojovala proti silám zla!

Yang [jeng (výslovnost je jiná než v názvu seriálu)]
Energický, vitální, rychlý, naštvaný ... ale i zábavný takový je Yang. Když se nachází v jeho blízkosti darebák, tak by se měl připravit na pořádnou nakrádačku od Yanga!

Yo [jo]
Mistr rozmary, reptání a krkání, ale také vážený sensei. Ve svém volném čase vyučuje Yin i Yanga, jak bojovat proti zlu ale navzdory skutečnosti, nebyla to jeho volba - dva duchové mrtvých vojáků Woo-Foo mu řekli, že zlo příjde brzy, a on potřebuje najít studenta.

Lina
Yangova "holka"
Kladná postava

Yuck [jak]
Byl vytvořen ze špatných vlastností Yin a Yanga
(překlad jm. Fuj)
Záporná postava

Karl
Kouzelník a Šváb
Záporná postava

Bratr Herman
Bratr Karla a Mravenec
Záporná postava

Night Master (orig. název)
Největší zloduch v seriálu
(překlad jména Noční mistr)
Záporná postava

Karl unesl Linu a hodil ji do naší dimenze na Zemi, do domu Jasona Earlesa! Zatímco Jason Earles má plnou hlavu soupeření s Mitchel Musso, Yin a Yang jsou nuceni ji najít a čeká je velmi zvláštní nový svět. Karl tak dostal do našeho světa Yin a Yang, a zjistí, že on by mohl způsobit větší strach a chaos u nás a pak může ve vlastní, dokonce se mu a podařilo vytvořit svou vlastní švábí armádu! Lina, Yin a Yang se postupně mění ze své podoby na naše zvířecí. Je to první epizoda ve které se ukáže že Lina je pes. Všichni se bojí jednoho, že jim jejich nová podoba zůstane a proto se musí dostat do svého světa a porazit Karla rychle.

Překlad z YinYangYo.Wikia.com  

Když se Yin a Yang hádají o to, kdo má nejhorší osobnost, rozdělí své osobnosti a vytváří zlého králíka. Yuck [jak] se skládá jen z jejich nejhorších rysů. Yangovy chybí agrese a Yin chybí panovačnost a bez toho nejsou schopni vůbec bojovat, takže by se mohl Yuck stát hlavním Woo-Foo rytířem a využit svých pravomocí pro zlo! Uvědomí si Yin a Yang, že potřebují všemi svými emocemi včas zastavit Yucka?

Překlad z YinYangYo.Wikia.com  


Hned jak sem zjistil že něco jako Yin Yang Yo Kartičky je, tak sem si řekl to musím najít! Prohledal jsem postupně internet a chybí jen karta Yin. Jednou jsem do třídy přinesl podobné kartičky, vytisknuté doma a spolužákům se to líbilo, takže tohle tady nesmí chybět.
 
Oficiální logo "Yin Yang Yo!" (To které užíval i Jetix!) (se sprůhledněným pozadím) | 685x399 | 125 kB
 
  
 


 
   

Profil seriálu vytvořen v roce 2015 | JETIX.xf.cz